Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan

Rruga Ibrahim Rugova ibrahim rugova street, 1001 Tirana, Albania

  • Do 2 osób
  • Do 70 m²
  • Sypialnie: 1

Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan ma średnią ocenę gości 8,4/10 (22 opinie). Odległość od centrum wynosi 364 m. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne.

Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan znajduje się w Tiranie, w odległości 500 m od Former Residence of Enver Hoxha oraz 700 m od Pyramid of Tirana. W pobliżu obiektu znajdują się także Skanderbeg Square (600 m), Reja - The Cloud, National Gallery of Arts Tirana oraz Rinia Park. Lotnisko Tirana International Mother Teresa oddalone jest o 15 km.

Apartament mieści się w budynku wyposażonym w windę zatrzymującą się na piętrze pokoju. Obiekt oferuje zakwaterowanie dla rodzin i pokoje przeznaczone dla osób niepalących. Wspólne części są klimatyzowane i ogrzewane, a apartament posiada własne ogrzewanie. Podłogi w części dziennej wykonano z drewna lub parkietu.

Apartament składa się z jednej sypialni i łazienki wyposażonej w bidet oraz zestaw bezpłatnych kosmetyków. Do dyspozycji gości jest balkon z widokiem na miasto, część jadalna oraz aneks kuchenny z płytą grzewczą i pełnym wyposażeniem kuchennym wraz ze sprzętem do gotowania. W apartamencie znajduje się również garderoba.

W pokoju dostępne są ręczniki, pościel, kapcie oraz suszarka do włosów. Goście mogą korzystać z telewizora z kanałami satelitarnymi i usługami streamingowymi (VOD). Apartament zapewnia bezpłatny dostęp do Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach.

Na terenie obiektu działa minimarket oraz sklepik spożywczy. Dla wygody gości przygotowano żelazko, sejf oraz dozowniki środka dezynfekującego rozmieszczone na korytarzach budynku. Dostęp do pokoju odbywa się za pomocą standardowego klucza.

Sprzątanie realizowane jest przez niezależną firmę sprzątającą, a rozliczenie pobytu może być dokonane poprzez wystawienie faktury.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~319 zł

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

2 osoby70 m²prywatna łazienka

Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • sprzątanie codzienne
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy w obiekcie „Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan?

Obiekt znajduje się w miejscowości Tirana.

Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan na mapie: Tirana

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan

Średnia ocena z 22 opinii na Booking.com to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Miku Apartment-Stunning Apartment At Taiwan. Dodaj swoją na sleephotelstirana.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10