Signature Idea hotel

Spiro Dedja, 1001 Tirana, Albánie

  • Až pro 6 hostů
  • Až 70 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Signature Idea hotel se nachází 629 m od centra. Hosté hodnotí ubytování 8/10 (2 404 hodnocení). Na místě ubytování nabízí rodinné pokoje, klimatizaci a letištní transfer.

Hotel Signature Idea se nachází přímo v centru Tirany, jen 250 metrů od náměstí Skanderbeg. Všechny hlavní památky města jsou snadno dostupné pěšky.

Pokoje jsou klimatizované a vybavené televizí s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, minibarem i vlastní koupelnou se sprchovým koutem, župany a pantoflemi. Pro větší pohodlí hostů jsou zde hypoalergenní polštáře a zvukotěsná okna. Podlahy tvoří dřevo nebo parkety. Wi-Fi je zdarma k dispozici jak v pokojích, tak po celém hotelu.

K dispozici jsou rodinné pokoje s možností přistýlky pro děti, všechny mají samostatný vstup a nekuřácký režim. Hosté mohou využít společenskou místnost s televizí, kde nechybí pohovka ani jídelní kout. K dispozici je také žehlička s žehlícím prknem.

Součástí hotelu je sdílená kuchyňka i prádelna vybavená pračkou. Pohyb mezi patry usnadňuje výtah.

Malé wellness centrum nabízí turecké lázně, saunu a vířivku, za poplatek lze objednat masáže od filipínských masérek či kosmetické procedury.

Každé ráno se podává snídaně v hotelové jídelně. Nedaleko najdete restauraci specializující se na místní i mezinárodní kuchyni, zatímco obchod s potravinami je vzdálen pouhých 20 metrů.

V areálu funguje kadeřnictví i malý obchůdek u recepce. Hostům jsou k dispozici fén na vlasy a základní toaletní potřeby jako mýdlo, šampon či kondicionér.

Parkování přímo u hotelu je bezplatné, za příplatek lze zajistit transfer z letiště. Recepce nabízí služby concierge i vystavení faktury při odjezdu.

Sportovní vyžití zahrnuje tenisové kurty, fotbalová hřiště i venkovní bazén asi 2 km od hotelu, podobná vzdálenost platí pro noční zábavu ve městě. Autobusová zastávka směřující na letiště i do okolních obcí leží cca 300 metrů odsud, vlakové nádraží je vzdáleno kolem kilometru a mezinárodní letiště Tirana-Rinas asi 15 km odtud.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 836 Kč

Nabídka pokojů

Apartmá s balkonem

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • balkon

2 osoby55 m²vlastní koupelna

Signature Idea hotel - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Soukromé parkoviště
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid
  • Recepční služby 24 hodin denně

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Signature Idea hotel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: od 08:00 do 10:30.

Je u objektu „Signature Idea hotel“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Signature Idea hotel“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Signature Idea hotel určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Signature Idea hotel vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Signature Idea hotel bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Signature Idea hotel?

Ubytování se nachází ve městě Tirana.

Signature Idea hotel na mapě: Tirana

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Signature Idea hotel

Průměrné hodnocení z 2 404 recenzí na Booking.com je 8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Amelia 12 - 2025
7/10

Skvělý poměr ceny a kvality, pokoj byl veliký a místo perfektní. Pokoj měl opravdu pěknou velikost a uvedená lokalita byla super. Personál byl milý a ochotný, snídaně byla v pohodě a hotel celkově za danou cenu naprosto odpovídal.

ℹ) Recenze Signature Idea hotel nevyjadřují stanovisko sleephotelstirana.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10